new flyer 2021 Poland September 2021Jeśli chcesz zostać instruktorem Modelu Creighton szkolenie planowane jest na 2021 r w Polsce. FertilityCare Centers of Poland nie jest organizatorem tego szkolenia.
Więcej informacji na plakacie i u organizatora:

mgr Ewa Jurczyk CFCP, CFCE
tel. 882 795 099
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Dlaczego warto należeć do FCCP?

Jako afiliowani instruktorzy przy FCCP będą Państwo:

  • rekomendowani jako afiliowane ośrodki FertilityCare na oficjalnej stronie FCCP oraz www.creightonmodel.pl;

  • posiadali możliwość zakupu polskich materiałów dla klientów (zgodnie z zasadami programu, prawo to przysługuje wyłącznie afiliowanym instruktorom FCP oraz FCPI za pozwoleniem supervisora);

  • posiadali możliwość używania nazwy FertilityCare w swojej działalności Centrum/Ośrodkiem/Programem (itp.);

  • posiadali możliwość korzystania z zastrzeżonych znaków związanych z nauczaniem Modelu Creighton.

Przynależność do struktur wymienionych ośrodków uwiarygodnia osoby promujące Model Creighton i nauczające tego systemu oraz ułatwia współpracę z lekarzami. Przyczynia się do większej dostępności proponowanych usług i tym samym do rozwoju ośrodków NaProTECHNOLOGY®. W celu stworzenia ośrodka NaProTECHNOLOGY® konieczna jest współpraca nauczyciela CrMS i lekarza. Lekarze nie mogą zakładać takich ośrodków z pominięciem instruktora, natomiast instruktorzy mogą prowadzić samodzielnie jedynie ośrodki zajmujące się promowaniem troski o płodność – są to tzw. Ośrodki Troski o Płodność (FertilityCare Centers).

Opinie instruktorów o nauczaniu Modelu Creighton

Nauczanie tej metody pozwala pomóc kobietom i ich mężom zrozumieć zmiany płodności, które mają miejsce w cyklach miesiączkowych. Przyglądamy się najpiękniejszemu mechanizmowi świata, jakim jest łono kobiety. Uczenie jak doceniać płodność jest dla mnie misją.

Aleksandra Gucka (instruktorka CrMS z Gdańska)

Uważam, że bardzo ważne jest indywidualne podejście instruktora do każdej kobiety czy małżeństwa. Nie ma dwóch takich samych więc nie można kogoś potraktować szablonowo i wtłoczyć w jakieś książkowe wzorce, nawet jeśli wydaje się, że karty obserwacji dwóch kobiet są łudząco do siebie podobne.

Agnieszka Juszczyk (instruktorka CrMS z Tarnowa)

Bycie instruktorką i uczenie Par rozpoznawania swojej płodności daje mi dużo radości. Wiem, że uczestniczę w czymś niezwykle ważnym pomagając zrobić wszystko co po ludzku jest możliwe, aby odnaleźć przyczyny niepłodności i pomóc Małżonkom w naturalny sposób zostać rodzicami.

Ewa Jurczyk (instruktorka CrMS z Mysłowic)

Fascynujące w pracy instruktora CrMS jest nie tylko odkrywanie tajników fizjologii kobiecego cyklu, obserwowanego wg zasad CrMS, ale przede wszystkim uniwersalność systemu. To niesamowite, że każda współczesna kobieta, od okresu dojrzewania po okres menopauzy, ma możliwość zdobycia skutecznego narzędzia w monitorowaniu własnego zdrowia i jednocześnie może odnaleźć w modelu Creighton styl życia, pozwalający potwierdzać w praktyce własne wybory dotyczące prokreacji. Towarzyszenie nastolatkom, narzeczonym, małżeństwom w odkrywaniu wiedzy na temat płodności stało się naturalnym elementem mojej pracy.

Daria Mikuła-Wesołowska  (lekarz, MD, FCP z Bielska-Białej)

 

IRPiGFundacja Instytut Rozwoju Położnictwa i Ginekologii
ul. gen. Romana Abrahama 18/23; 03 - 982 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000418275        NIP: 1132857293        REGON: 146284719
PLN: 13 1500 1054 1210 5009 0154 0000
EUR: 05 1500 1054 1210 5009 0170 0000
flagaUANumer konta na pomoc Ukrainie PLN: 72 1090 1359 0000 0001 4983 9434

Copyright © FertilityCare Centers of Poland 2012. All rights reserved.